تاريخ : ۱۳٩۱/۳/٢٠ | ۱:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : مهندس امید ابراهیمی

فراخوان :

 

بنا بر  پیگیری های انجام شده و صدور اولین کارت الکترونیکی  جدید  برای  جوانان هلال احمر منطقه 10 تهران :

هلال احمر منطقه 10 تهران از تمام واجدین شرایط دعوت میکند  تا با در دست داشتن  مدارک و تکمیل فرم ها    جهت صدور کارت به هلال احمر منطقه 10 تهران  به آدرس زیر مراجعه نمایند

خیابان آزادی- خیابان میمنت - هلال احمر منطقه 10 تهران

021-66082691

 سیستم پیام کوتاه  24 ساعته  هلال احمر منطقه 10 تهران

10000300001244

 

 -مدارک و شرایط لازم جهت صدور کارت عضویت :
1-  در فاز اول ثبت نام اعضاء ،دارا بودن حداقل ۱۲سال سن (سال اول مقطع رهنمایی) و حداکثر ۲۹ سال تمام

2-  دو برگ تصویر شناسنامه و کارت ملی

3-یک قطعه عکس ۳×۴با زمینه سفید

4- فیش بانکی پرداخت شده  به مبلغ ۳۰۰۰۰ریال به حساب شماره ۱۴۷ نزد بانک ملی ایران بنام  سازمان جوانان هلال احمر جهت هزینه صدور همراه کارت جوان به ادرس: میدان انقلاب به سمت کارگر جنوبی - کوچه مهدیزاده- انتهای کوچه-بانک ملی.

 

5- فرم تکمیل شده ی افتتاح حساب سیبا(موجود بر روی سایت سازمان جوانان هلال احمر و به پیوست دستور العمل جهت تکثیر در شعب و نیز نزد کلیه شعب بانک ملی ایران)

 

تبصره ۱: اعضای سازمان موظفند هرگونه تغییر نشانی و اطلاعات تماس را  در اسرع وقت  به شعب هلال احمر اعلام و شعب موظفند آن را بصورت مکتوب به نمایندگی بانک ملی ایران که در قسمت فوق اعلام گردید    اطلاع دهند.
تبصره ۲: مدت اعتبار کارت عضویت سه سال از تاریخ صدور است.
تبصره ۳: استفاده از کارت عضویت منحصر به شخص عضو است.
تبصره۴: رعایت کامل قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در استفاده از این کارتها بر عهده خود عضو بوده و سازمان تعهدی در این قبال ندارد .
تبصره۵: لازم به ذکر است که برای هر شخص متقاضی عضویت، تنها “یک کارت عضویت” صادر میشود.

 

 

 


ماده ۱-تعاریف:
عضویت: بر پایه اساسنامه هلال احمر هر کس که دارای سن کمتر از ۲۹ سال بدون هیچ ملاحظه سیاسی ، مذهبی و یا نژادی می تواند عضو سازمان جوانان هلال احمر گردد.

شماره عضویت: عبارت است از شماره واحدی که همان کد ملی فرد بوده و  روی کارت عضویت  درج می گردد و شناسایی افراد در سازمان از طریق آن انجام می شود .
شماره کارت : عبارت است از شماره واحدی که روی کارت عضویت برای هر فرد درج می¬شود. و شناسایی افراد در سیستم بانکی از طریق آن انجام می گردد . این شماره  متصل به حساب سیبای فرد  بوده و توسط بانک ملی ایران ایجاد می گردد.
شماره حساب :عبارت است از شماره واحدی که همراه با کارت برای اعضا ارسال می گردد و متعلق به حساب سیبای فرد در شهر محل سکونت اوست. این شماره توسط بانک ملی ایران ایجاد می گردد.

   • قالب بلاگ اسکای
  • بازی سیاه