تاريخ : ۱۳٩٠/۱٠/٢٠ | ۱:٢٤ ‎ب.ظ | نویسنده : مهندس امید ابراهیمی

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر ، محمد جعفریان اعلام کرد : دومین دوره  نمایشگاه دانش‌آموزی و عرضه محصولات فرهنگی با مشارکت سازمان جوانان هلال احمر ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، معاونت امور فرهنگی شهرداری تهران ، انجمن ناشران کتاب کودک و نوجوان به مدت یک هفته ّآغاز شد.

رییس سازمان جوانان هلال احمر  گفت: نمایشگاه دانش‌آموزی و عرضه محصولات فرهنگی از ۸ تا ۱۵ مهر در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر پا شده است.

دومین دوره نمایشگاه دانش آموزی با حضور سازمان جوانان هلال احمر


وی اظهار داشت : در این نمایشگاه ۶۴ ناشر کودک و نوجوان و با موضوعات آموزشی و کمک آموزشی به عرضه کتاب، فیلم، سی‌دی‌های آموزشی و دیگر محصولات فرهنگی ویژه دانش‌آموزان در همه مقاطع از پیش دبستانی تا دبیرستان می‌پردازند.

رییس سازمان جوانان ادامه داد : این نمایشگاه با هدف افزایش رشد فکری دانش‌آموزان و ترغیب و تشویق کودکان و نوجوانان این مرز و بوم  در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برپا و به از تاریخ ۸ لغایت ۱۶ از ساعت ۹ تا ۲۰ در حال برگزاری است.

جعفریان افزود : سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در راستای ساماندهی فرصت ها و توانمندی های اعضا و داوطلبین جوان و بکارگیری مناسب آنان جهت ارایه خدمات امدادی و عام المنفعه به ایجاد هماهنگی و انسجام و تقسیم وظایف به منظور کارآمدی بیشتر اعضا و داوطلبان خود می پردازد.

ایشان گفت : در این نمایشگاه فرم های عضویت وجود دارد و علاقه مندان به عضویت در این سازمان پس از ثبت نام ، داوطلبین که برای مشارکت در فعالیت ها اعلام آمادگی نموده اند، پس از گذراندن دوره های آموزشی مقرر بر حسب علاقه و توانمندی در تیم بشردوستانه و یا تیم امدادی و یا کانون ها سازماندهی می گردند.

 

رییس سازمان جوانان افزود :کانون دانش آموزی به منظور جذب وآماده سازی دانش آموزان علاقمند به انجام داوطلبانه خدمات امدادی و عام المنفعه براساس توافقنامه منعقد شده با وزارت آموزش و پرورش و همچنین سازمان دانش آموزی در مدارس ایجاد شده  و دراین کانون ها با برنامه ریزی جهت ثبت نام وآموزش و سازماندهی دانش آموزان علاقمند ضمن فرهنگ سازی در زمینه انجام خدمات داوطلبانه و امدادی زمینه ای مناسب جهت شناخت عینی دانش آموزان با نوعدوستی و مصادیق آن به وجود می آید.  • قالب بلاگ اسکای
  • بازی سیاه