دومین دوره نمایشگاه دانش آموزی با حضور سازمان جوانان هلال احمر

وی اظهار داشت : در این نمایشگاه ۶۴ ناشر کودک و نوجوان و با موضوعات آموزشی و کمک آموزشی به عرضه کتاب، فیلم، سی‌دی‌های آموزشی و دیگر محصولات فرهنگی ویژه دانش‌آموزان در همه مقاطع از پیش دبستانی تا دبیرستان می‌پردازند.

رییس سازمان جوانان ادامه داد : این نمایشگاه با هدف افزایش رشد فکری دانش‌آموزان و ترغیب و تشویق کودکان و نوجوانان این مرز و بوم  در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برپا و به از تاریخ ۸ لغایت ۱۶ از ساعت ۹ تا ۲۰ در حال برگزاری است.

جعفریان افزود : سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در راستای ساماندهی فرصت ها و توانمندی های اعضا و داوطلبین جوان و بکارگیری مناسب آنان جهت ارایه خدمات امدادی و عام المنفعه به ایجاد هماهنگی و انسجام و تقسیم وظایف به منظور کارآمدی بیشتر اعضا و داوطلبان خود می پردازد.

ایشان گفت : در این نمایشگاه فرم های عضویت وجود دارد و علاقه مندان به عضویت در این سازمان پس از ثبت نام ، داوطلبین که برای مشارکت در فعالیت ها اعلام آمادگی نموده اند، پس از گذراندن دوره های آموزشی مقرر بر حسب علاقه و توانمندی در تیم بشردوستانه و یا تیم امدادی و یا کانون ها سازماندهی می گردند.

 

رییس سازمان جوانان افزود :کانون دانش آموزی به منظور جذب وآماده سازی دانش آموزان علاقمند به انجام داوطلبانه خدمات امدادی و عام المنفعه براساس توافقنامه منعقد شده با وزارت آموزش و پرورش و همچنین سازمان دانش آموزی در مدارس ایجاد شده  و دراین کانون ها با برنامه ریزی جهت ثبت نام وآموزش و سازماندهی دانش آموزان علاقمند ضمن فرهنگ سازی در زمینه انجام خدمات داوطلبانه و امدادی زمینه ای مناسب جهت شناخت عینی دانش آموزان با نوعدوستی و مصادیق آن به وجود می آید.

/ 0 نظر / 3 بازدید