اعزام ۴۰۰ کاروان نیکوکاری جوانان هلال احمر . . .

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، محمد جعفریان افزود: بیش از هشت هزار جوان هلال احمری در طرح جهاد رمضان امسال مشارکت خواهند داشت.

مشاور رییس جمعیت هلال احمر یادآور شد: طرح جهاد رمضان امسال، با شعار « توانمندی، ایمنی و پیشگیری» اجرا می شود.

جعفریان ، آموزش مهارت های امداد و کمک های اولیه، آموزش و انتقال مهارت های زندگی، حرفه ای و کارآفرینی، تقدیر از جوانان و دانش آموزان موفق و استعداد های برتر مناطق محروم و آسیب پذیر و ایمن سازی نقاط آسیب زا، خطر آفرین، عمران و مرمت اماکن و مراکز فرهنگی، بهداشتی و آموزشی را از جمله برنامه های امدادی و بشردوستانه کاروان های نیکوکاری جوانان در روستاها و مناطق محروم عنوان کرد.

رییس سازمان جوانان هلال احمر کمک به آزادی زندانیان آبرومند، ادای قرض و دین بدهکاران عیر بزهکار، برگزاری کارگاه توانمند سازی به منظور تعادل و تبادل تجربه کاروان های موفق و موثر، برگزاری کارگاه آشنایی با نحوه مستندسازی رویدادها و سوژه های موثر کاروان های نیکوکاری و ابتکارات اجتماع محور و اعتماد ساز را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در قالب کاروان های نیکوکاری بیان کرد.

به گفته مشاور رییس سازمان جوانان هلال احمر‏، پیش بینی می شود بیش از ۱۲ هزار نفر از ساکنان مناطق محروم و روستایی کشور از برنامه های این سازمان در قالب کاروان های نیکوکاری بهره مند شوند.

/ 0 نظر / 4 بازدید