رییس جدید جمعیت هلال احمر شهرستان تهران . . .

در این مراسم و بعد از آئین آغازین، دکتر جواهری در سخنانی به ارائه گزارشی از عملکرد خود در این پست مبادرت نمود. وی استفاده مناسب از سیستم خدمات داوطلبانه را مناسبترین روش برای پاسخگویی به نیاز جمعیت شهرستان تهران برشمرد و در پایان از تمامی کارکنان و همکاران خود تشکر نمود.

 

در ادامه دکتر حسین طلا عضو هیئت مدیره جمعیت استان تهران در سخنانی به اهمیت حوزه کاری هلال احمر در شهرستان تهران اشاره نمود و از آمادگی کامل  خود برای حل و رسیدگی به مشکلات این مجموعه در حد توان خبر داد.

 

سپس دکتر شبر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، اهمیت تبریک به مدیران و مسئولان در پستهای خود را از این بابت که به عنوان خادم نظام و مردم هستند، یادآور و  بر ارائه خدمت صادقانه به مردم و نظام تأکید نمودند.

 

بعد از دکتر شبر نوبت به استاد بیژن دفتری پیشکسوت امداد و نجات رسید که در سخنانی  به اهمیت جایگاه امداد و نجات تهران در طی سالهای مختلف پرداخت و بر ارائه خدمات به روز شده در مجموعه شهرستان تهران نیز مؤکد بودند.

 

امیر حسین جنیدی، سرپرست جدید جمعیت شهرستان تهران به عنوان آخرین سخنران، با تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول و آرزوی قبولی عزاداری‏ها در ماه‏های محرم و صفر، همیاری معاونین و مدیران جمعیت استان و همدلی مجموعه کارکنان جمعیت شهرستان تهران برای پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر را به مدد طلبید.

 

در خاتمه نیز با اهدای لوح یابودی از طرف دکتر شبر و همچنین شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان تهران از خدمات دکتر داریوش جواهری تقدیر به عمل آمد.

 

لازم به ذکر است امیر حسین جنیدی دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته مدیریت امداد سوانح که قبل از این انتصاب، مسولیت اداره جذب و سازماندهی امدادگران جمعیت هلال احمر استان تهران را عهده‏دار بوده است.

/ 0 نظر / 7 بازدید